Польські технікуми (після 9-го класу):

Не всі українці знають, що на відміну від польських:

Консультації здійснюються працівниками Українсько-польського центру академічних обмінів за попереднім записом

Не всі українці знають, що на відміну від польських вишів, де навчання для іноземців є здебільшого платним (винятком є особи з Картою поляка), технікуми в Польщі пропонують для українських випускників 9-х класів БЕЗКОШТОВНУ освіту.

Спеціальності для вступу до технікумів

Розширений перелік спеціальностей - Пдф вкладка «Technikum, Specjalności»

Як виглядає навчання у технікумах Польщі?

Протягом чотирьох років навчання у технікумі учні опановують загальноосвітні предмети та предмети за спеціальністю (з другого року навчання).

Протягом навчання у польських технікумах українські учні можуть клопотати про участь у стипендіальних програмах та виїжджати за спеціальними програмами навчання, практик та стажування до інших країн ЄС. Програма, що найбільш тішиться популярністю серед молоді,

Erasmus+

Наприкінці 4-річної програми навчання у польському технікумі учень здає: - іспит, що підтверджує свою професійну кваліфікацію, після успішної здачі якого видається диплом, що підтверджує цю професійну кваліфікацію, - натуральний іспит (аналог українського ЗНО), після якого видається матуральне свідоцтво (український аналог свідоцтва про проходження ЗНО).

Місячні витрати під час навчання (у злотих)

Навчання – безкоштовно

Проживання та харчування – бл. 500-550 зл.

Страхування – 50 зл.

Чим наш центр може бути корисний?

> Ми допомагаємо бажаючим вступити до польських технікумів як на етапі мовної підготовки, так і на етапі підготовки необхідної документації для вступу.

> Протягом року здійснюються ознайомчі групові та індивідуальні виїзди до польських технікумів, а також можливість участі у включному навчанні (1-2 тижні).

> У нашому центрі за адресою вул. Є.Сверстюка 11а (оф.602) проводяться семінари та індивідуальні консультації щодо можливості вступу до технікумів.