Паралельне навчання

Стати студентом найпрестижніших польських вузів на пільговій чи безкоштовній основі; успішно навчатися у вишах, здобуваючи стипендії та створюючи добру конкуренцію польським студентам; отримати після закінчення навчання найкращі кар'єрні пропозиції від європейських роботодавців - ось головні завдання програми навчання, впровадженої в Україні для учнів 9-11 класу провідними фахівцями групи шкіл "Совард" у м. Ченстохова у м. Ченстохова (Fundacja "Soward- Kolorowa Edukacja").

Аналіз академічної різниці між програмами середньої школи Польщі та України, п'ятирічний досвід її реалізації дозволив сформувати оптимальний курс допідготовки українських випускників відповідно до вимог середньої школи Польщі, інтегрованої в загальноєвропейський освітній простір. Паралельне навчання передбачає опанування адаптованої польської шкільної програми згідно положень середньої школи Республіки Польща. Таким чином, українські учні 9, 10 та 11 класів впродовж двох або трьох років проходять навчання з польських предметів (польська мова, польська література, суспільствознавство/європеїстика, культура та історія Польщі (етнокультурологія), географія Польщі).

Також польською мовою проходять заняття, що включають елементи предметів природничо-математичного циклу, зокрема математики (алгебра, геометрія), хімії, біології, а також інформатики. Випускники програми проходять тренінги-симуляції на проходження співбесід у польських внз.

Програма передбачає роботу у групах (аудиторні години) та навчання в інтерактивному режимі (e-learning) на базі платформи Moodle. Вдосконалити свою підготовку дозволяє участь у літніх школах, які щорічно проходять у Польщі (початок липня, тривалість: 1 та 2 тижні). Перебуваючи на Літній школі, випускники мають також можливість особисто скласти документи для вступу до польських внз, пройти відповідну співбесіду й врегулювати формальності, пов'язані з рекрутацією до університетів Польщі.

Залишити коментар