Перепідготовка вчителів

Програма Фундації Совард з перепідготовки педагогів-філологів спрямована на здобуття ними відповідної кваліфікації, яка надаватиме їм право викладати польську мову в українських середніх школах.

У разі зацікавлення українською школою ввести польську мову як факультативну, або ж отримати спеціалізацію з поглибленого вивчення польської мови, Фундація Совард сприятиме створенню оптимальних умов для здійснення відповідної перепідготовки вчителів, рекомендованих школою та затверджених польською стороною. На час проходження такої перепідготовки Фундація Совард може делегувати власних фахівців для реалізації навчальної програми, а також використовувати потужності польських партнерських навчальних закладів.

Дворічна участь у програмі передбачає БЕЗКОШТОВНЕ вивчення викладачами польської мови, а також проходження відповідного практичного втілення здобутих вмінь та навичок у встановлених навчальних закладах.

Хто може брати участь у програмі: вчителі-філологи української середньої школи, які після отримання відповідної підготовки на кваліфікаційному курсі планують викладати польську мову українським школярам.

Знання українськими школярами польської мови сприятиме поширенню базового доступу до освіти в Польщі та Європі та створенню все більш сприятливих умов для долучення молоді до діючих європейських програм.

Останнє змінено Воскресенье, 29 Октябрь 2017 01:12

Залишити коментар