Включне навчання

Часто так складається, що український абітурієнт вперше знайомиться з Польщею та реаліями життя у цій країні лише після того, як вступив до навчального закладу, адже необов’язково приїжджати до Польщі, щоб скласти документи. На жаль, трапляються випадки, коли учень чи студент, вже провчившись певний термін в Польщі, розуміє, що помилився з вибором своєї майбутньої професії, навчального закладу чи навіть міста.

На відміну від ознайомчих турів до Польщі, де потенційні абітурієнти з України та їх батьки у досить інтенсивному темпі знайомляться з вузами Польщі, включне навчання дає можливість більш глибоко та детально зануритися у навчальний процес середнього чи вищого навчального закладу Польщі, відчути всі його тонкощі. Включне навчання буде корисне для тих учнів, які заздалегідь планують відчути смак навчального процесу у Польщі. Такий вид навчання передбачає можливість не лише присутності, а й активної участі на заняттях у технікумах або вишах Польщі у зручний для всіх термін протягом навчального року. Перебуваючи на включному навчанні, учень чи студент має можливість особисто познайомитися з навчальним закладом та налагодити особисті контакти та знайомства з метою подальшого самостійного вступу.

Хто може бути учасником включного навчання?

учні від 7 класу та студенти від 1 курсу, які планують у майбутньому вступати до технікумів або польських внз.

Які терміни поїздки?

дні та тривалість поїздки визначається індивідуально з кожним (в залежності від обраного навчального закладу). Для групового виїзду учнів оптимальним є період канікул між триместрами.

Чим учасник займатиметься під час включного навчання?

учасник включного навчання протягом встановленого терміну веде спосіб життя, максимально наближений до життя польського учня чи студента - відвідує заняття в навчальному закладі, готує домашнє завдання, живе та харчується так, як це роблять інші поляки.

Яка вартість включного навчання?

учасники навчання несуть витрати по проїзду та перебуванню у Польщі (харчування, проживання, супровід).

Включне навчання є БЕЗКОШТОВНИМ.

Останнє змінено Воскресенье, 29 Октябрь 2017 08:26

Залишити коментар