Актуальне

 

Здійснюється запис до груп з вивчення польської мови для осіб, які раніше не вивчали польської мови, а також продовжуватиметься навчання на рівні А2/В1

 

Триває набір учнів 9-х та 10-х класів на польську програму паралельного навчання (від початкового рівня до рівня B2)

 

  Графік роботи:

     Пн-Пт: 11-00- 18-00

 

Мовна підготовка

   Однією із найактуальніших проблем вступу до польського університету та навчання в Польщі є знання польської мови. Українсько-польський центр академічних обмінів вирішує  питання мовної підготовки майбутніх абітурієнтів, забезпечуючи мовну підготовку через різнотермінові (річні, семестрові, інтенсивні) курси в групах (також он-лайн групи) та індивідуально. Викладання ведуть кваліфіковані фахівці з України та Польщі. Навчання у мовній школі є доступним як для осіб, які взагалі не володіють польською мовою, так і для тих, хто хоче удосконалити свої знання. В залежності від програм навчання (мовні курси від початкового рівня до B1; програма паралельного навчання до рівня B2), заняття проводяться у групах, які формуються у залежності від рівня знань.

  

   Сертифікація

     Правилами прийому до польських вузів передбачено проходження тестування, в тому числі кваліфікаційної розмови (співбесіди), або наявність в абітурієнта сертифіката, що підтверджує рівень знання польської мови. Отримати відповідний Сертифікат можна по закінченні мовних студій на базі Українсько-польського центру академічних обмінів.